Avojuice – owocowe orzeźwienie


Fontanna naturalnych składników nawilżających dla jedwabiście gładkiej skóry! Linia Avojuice O.P.I pełna jest składników nawilżających oraz kuszących zapachów, co daje skórę jedwabiście gładką w dotyku i zachwycająco pachnącą.

Coconut Melon Juice – kokosowo-melonowy

Bogactwo tropikalnego miksu owocowego! Zawiera ekstrakty ze zmiękczającego kokosa, nawadniającego melona, odżywczego awokado i kojącego aloesu oraz witaminę C

Grapefruit Juice – grejpfrutowy

Orzeźwiająca kropla różowego grejpfruta! Zawiera ekstrakt z grejpfruta – naturalnego przeciwutleniacza, witaminę C oraz ekstrakty z odżywiającego awokado i kojącego aloesu.

Cran&Berry Juice – żurawina z miksem owocowym

Żurawina z miksem owocowym – energia, której nie możesz się oprzeć! Soczek bogaty w ekstrakty z naturalnych przeciwutleniaczy: żurawiny, która przywróci nawilżenie skóry, truskawki, borówki i maliny. Zawiera też witaminę C oraz ekstrakty z odżywiającego awokado i kojącego aloesu.

Raspberry Violet Juice – malina i fiołek

Idealne połączenie zapachu delikatnego kwiatu fiołka i pysznego owocu maliny! Balsam ten kusi bogactwem wyciągu z odżywczego awokado i łagodzącego aloesu. Wiosenny aromat kwiatów i owoców jest doskonały dla zwolenników delikatnych zapachów.

Mango Juice – mango

Emulsja nawilżająca z mango – gwarantuje kuszącą tropikalną gładkość skóry. Zapewnia skórze moc naturalnych substancji nawilżających i odżywczych z awokado i aloesu. Zapach dojrzałego mango pobudza zmysły.

Hibiscus Juice – hibiskus

Kolekcja soczystych owocowo-kwiatowych Avojuice powiększa się o cudowny zapach hibiskusa i owoców tropikalnych. Niczym wodna mgiełka nasącza skórę odpowiednią porcją składników nawilżających. Zawiera kojące ekstrakty z awokado i aloesu. Skóra staje się piękna i gładka.

Peach Juice – brzoskwinia

Słodki, łagodny aromat świeżo zerwanych brzoskwiń! Butelka wypełniona ekstraktem z brzoskwini o niezwykłych właściwościach zmiękczających oraz ekstraktami z odżywiającego awokado i kojącego aloesu.

Jasmine Juice – jaśmin

Słodki jaśmin z wyciągiem z cytrusów. Prawdziwy zapach orientu. Stanowi kombinację składników łagodzących, nawilżających i odżywczych. Zawiera kompozycję wyciągu z awokado i aloesu.

Ginger Lily – tropikalna lilia

Codzienne nawilżenie skóry, delikatnym i subtelnie pachnącym balsamem, który wspaniale wygładza skórę, czyniąc ją jedwabistą w dotyku. Zapach tropikalnej rośliny Ginger Lily daje poczucie świeżości i czystości.

avojuice6