Avoplex – gładkość i jędrność


Zaawansowany kompleks lipidowy opracowany przez O.P.I to połączenie wysoce odżywczego naturalnego olejku awokado, fosfolipidów (naturalnego budulca skóry) oraz witamin. Produkty Avoplex nie zawierają ropy, lanoliny ani produktów na bazie benzyny, które mogą powodować odklejanie się sztucznych paznokci.

 Avoplex Nail & Cuticle Replenishing Oil

Odżywczy olejek do paznokci i skórek

Nasycony uwielbianym przez skórę olejkiem z awokado w połączeniu z tokotrienolem (o tysiąckrotnie silniejszym działaniu niż zwykła witamina E), lekkimi olejkami z pestek winogron, słonecznika, sezamu, orzecha kukui oraz lecytyną dla odżywienia skórek i paznokci oraz przywrócenia im odpowiedniego poziomu nawilżenia. Idealny także na suche pięty i łokcie.

butelka z pędzelkiem 15 ml – 54zł

Avoplex Cuticle Oil to Go

Olejek do skórek AVOPLEX „na drogę”

Uzupełnij poziom nawilżenia i lipidów witaminą E i olejkami z awokado, słonecznika, sezamu i kukui. Wygodna tubka, którą możesz zabrać wszędzie ze sobą, zakończona miękkim pędzelkiem, idealna do torebki lub kieszeni. Gęsta konsystencja żelu gwarantuje użycie bez spływania i kapania. Mocne zamknięcie gwarantuje szczelność opakowania.

7,5ml – 59zł

Avoplex High-Intensity Hand & Nail Cream

Intensywny krem do dłoni i paznokci

Działa jak rękawica ochronna na poważnie uszkodzoną skórę dłoni. Zawiera zaawansowany kompleks lipidów z awokado OPI oraz unikalne głęboko penetrujące skórę hydrolizowane proteiny, które wiążą się ze skórą i paznokciami, zamykając w nich wilgoć. Przy systematycznym użyciu rezultatem jest radykalna poprawa elastyczności i gładkości dłoni oraz większa elastyczność paznokci.

50ml – 54zł
120ml – 129zł

Avoplex Revitalizing Hand & Body Scrub

Rewitalizujący piling do rąk i ciała

To niezwykle luksusowy, bogaty w składniki aktywne piling, będący uzupełnieniem bogatej w awokado linii Avoplex. Zawiera naturalny kryształy cukru, olej z awokado oraz wyciągi roślinne, olej z pestek winogron i olejek jojoba. Dokładnie złuszcza i wygładza skórę czyniąc ją miękką jak jedwab i zapewniając jej młodszy, świeższy wygląd.

120ml – 80zł