Lakiery O.P.I


Amerykańska firma O.P.I zdobyła światowe uznanie dzięki szerokiej gamie ponad 200 kolorów lakierów do paznokci cechujących się wyjątkowym połyskiem i wysoką odpornością na ścieranie. Różnorodność ich barw jest inspiracją dla stylistów paznokci oraz dla klientów O.P.I, do grona których należą największe gwiazdy show-biznesu. Każdy lakier to coś więcej niż tylko „mała butelka”, to obietnica doskonałości, emocji i niezwykłego, ponadczasowego stylu.

O.P.I zrewolucjonizowało świat lakierów do paznokci każdego roku ukazując kobietom dwie wyjątkowe kolekcje lakierów (wiosna-lato, jesień-zima), tytułując każdą nazwą innego miejsca na ziemi. Na przestrzeni lat stworzono już min. kolekcję Włoską, Grecką, Meksykańską, Japońską, Kanadyjską, Australijską, Indyjską, Francuską, Hiszpańską, Szwajcarską, a także najlepiej sprzedającą się ze wszystkich kolekcję Rosyjską na sezon jesień-zima 2007, której popularność przerosła wszelkie wyobrażenia. Poza kolekcjami związanymi z miejscami, O.P.I proponuje kolekcje inspirowane i firmowane przez gwiazdy (Serena Williams, Nicky Minaj, Nowojorski Balet, czy Myszka Minnie) i okolicznościowe (jak choćby z okazji premier filmów Chicago, Spider-Man, czy Muppets Show). Kolekcje zawierają 12 najmodniejszych w danym sezonie kolorów. O.P.I nadało bowiem nowe znaczenie paznokciom, które stały się integralną częścią ubioru i stylu.

Nazwy lakierów są tak zabawne i sprytne, że klienci nie przestają o nich mówić. Zamiast banalnych nazw typu „Róż nr 2”, czy „Czerwień nr 1” firma wprowadza „Watę cukrową z Coney Island” („Coney Island Cotton Candy”) czy „Tak naprawdę nie jestem kelnerką” („I’m not really a waitress”). W ten sposób każdy lakier to osobna historia, ale również chroniony patentami kształt buteleczki, ergonomiczne zamknięcie oraz szeroki pędzelek Pro Wide® Brush, które zapewniają najłatwiejszą aplikację lakieru. W ten sposób O.P.I połączyło zachwycające kolory i najwyższą możliwą jakość lakieru do paznkoci. Preferowany przez profesjonalistów i uwielbiany przez gwiazdy najwyższego formatu, dostępny jest w ponad 200 odcieniach. Lakier do paznokci O.P.I stworzył globalną kulturę koloru.

W naszej ofercie:

Lakier O.P.I 15ml
Lakier mini 7,5ml

Zmywacz 120ml
Zmywacz mini 30ml

Czy wiesz, że…?

  • Lakiery O.P.I „grały” w musicalu „Chicago”. Specjalnie na potrzeby filmu styliści O.P.I wykreowali kolekcję o tej samej nazwie. Lakiery tej linii zdobiły paznokcie m.in. Catherine Zeta-Jones. Kolekcja „Chicago” tak się spodobała, że trafiła do sprzedaży detalicznej.
  • Madonna wybrała odcień lakieru O.P.I Italian Love Affair w dniu swojego ślubu z Guyem Ritchie.
  • Angelina Jolie na premierze filmu „Grzech pierworodny”, w którym grała główną rolę, miała na paznokciach odcień O.P.I Candlelight.
  • Priscilla Presley tak lubi lakiery O.P.I, że napisała do firmy list z podziękowaniami.
  • Reese Whiterspoon miała na paznokciach różne odcienie lakierów O.P.I podczas kręcenia filmu „Legalna blondynka” i „Legalna Blondynka 2”.

Tylko w Polsce lakiery O.P.I zostały wyróżnione następującymi nagrodami:

Uroda Beauty Expert – Najlepsze dla urody w roku 2007 i 2010

InStyle Best Beauty Buys w latach 2008, 2009, 2010, 2011

Cosmopolitan Prix de Beauté w roku 2011