Manicure Avoplex


Manicure Avoplex: SOS dla Twoich dłoni

Najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują zadbać o swoje dłonie.

Seria kosmetyków Avoplex oparta jest na wielu wyciągach roślinnych, min.: oleju z avokado, oleju sezamowym, oleju z kukui, oleju ze słonecznika. Produkty z tej serii są bogate w witaminy oraz niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, a także krzem i inne substancje aktywne. Przeznaczone są do pielęgnacji wymagającej skóry, potrzebującej silnego nawilżenia i odżywienia.

Podczas zabiegu paznokciom nadawany jest odpowiedni kształt. Dłoniom serwowana jest aromatyczna kąpiel, która zmiękcza i nawilża skórę. Skórki wokół paznokci są usuwane mechanicznie lub za pomocą kosmetyków do tego celu przeznaczonych. Następnie wykonywany jest peeling dłoni, który usuwa martwy naskórek, usprawnia krążenie, odżywia i przywraca równowagę warstwie ochronnej skóry.

Następnie paznokcie są polerowane i aplikowany jest krem z serii Avoplex silnie nawilżający oraz odbudowujący naturalny film skóry, a na skórki oliwka pięlęgnacyjna.

Dodatkowo możesz pomalować paznokcie odżywką lub jednym z Twoich ulubionych kolorów lakierów O.P.I.

Warto także poszerzyć ten rytuał o zabieg parafinowy na dłonie, dzięki czemu szybciej zregenerujesz skórę dłoni i zapobiegniesz wysuszeniu w okresie zimowym.

1383128275865