Odżywki Nail Envy – mocne paznokcie – piękne paznokcie


Mocne, piękne paznokcie to marzenie każdego – marzenie, które morze się ziścić dzięki zestawowi odżywek O.P.I. Tylko jedna firma konsekwentnie zaspokaja pragnienia pięknych paznokci. To O.P.I. Niebywałe efekty w zasięgu ręki dzięki linii produktów do pielęgnacji paznokci, które są stosowane i uwielbiane w salonach całego świata.

Odżywki Nail Envy 15ml – 89zł

Original Nail Envy z formułą maksymalnej wytrzymałości MAXIMUM STRENGTH FORMULA

Mocniejsze, dłuższe, twardsze i naturalne paznokcie dzięki maksymalnemu wzmocnieniu wapniem i hydrolizowanym białkiem pszenicy! Idealna odżywka dla paznokci słabych i zniszczonych, szczególnie po zabiegach akrylowych i żelowych.

Matte Nail Envy z formułą maksymalnej wytrzymałości MAXIMUM STRENGTH FORMULA

Niewidzialna ochrona dzięki maksymalnie wzmacniającej formule białkowej Matte! Odżywka idealna dla kobiet i mężczyzn preferujących całkowicie naturalny wygląd paznokci. Doskonała również jako podkład!

Soft & Thin Nail Envy – paznokcie cienkie i delikatne

Sprawdzona formuła Nail Envy z większą ilością wapnia i morskich minerałów została opracowana specjalnie w celu wzmocnienia paznokci cienkich i delikatnych. Usztywnia paznokcie, zapobiega łamliwości.

Dry & Brittle Nail Envy – paznokcie suche i łamliwe

Zapomnij o popękanych, łamliwych, rozdwajających się paznokciach! Sprawdzona formuła Nail Envy nie tylko nawilża, ale również chroni za pomocą witamin przeciwutleniających C i E. Odżywka ta uelastycznia paznokcie, dzięki czemu zmniejsza ich napięcie i eliminuje pękanie.

Sensitive & Peeling Nail Envy – paznokcie wrażliwe i rozwarstwiające się

Sprawdzona formuła Nail Envy dla paznokci wrażliwych i rozwarstwiających się. Zawiera przeciwutleniającą witaminę E, olej z orzeszków kukui bogaty w składniki nawilżające oraz łagodzący aloes. Bez formaldehydu. Chroni paznokcie przed detergentami i czynnikami zewnętrznymi, które uwrażliwiają płytkę i powodują jej rozdwajanie.