Pedicure Leczniczy Gehwol


Pedicure Leczniczy Gehwol: Pogotowie dla Twych stóp

Jeśli masz problemy z odciskami, nagniotkami, wrastającymi paznokciami, lub popękaną skórą pięt, ta oferta jest idealnym rozwiązaniem dla Twoich stóp.

Podczas zabiegu, stopy relaksują się w aromatycznej kąpieli, bogatej w roślinne substancje aktywne, które odświeżają i zmiękczają skórę, przywracając jej naturalne pH. Paznokcie są odpowiednio skracane i wyrównywane, a skórki odpychane i usuwane. Nadmiar zrogowaciałej skóry podeszwy stóp usuwany za pomocą frezarki, a w razie potrzeby, innych narzędzi. Ponadto usuwane są odciski i modzele.

Dodatkowo możesz wykonać peeling, który wygładzi skórę stóp, dzięki czemu zapobiegnie jej nadmiernemu wysuszeniu i rogowaceniu.

Na zakończenie paznokcie są polerowane i aplikowany jest odpowiedni krem dla potrzeb Twojej skóry oraz oliwka pielęgnacyjna skórki z serii Avopex.

Dodatkowo możesz także wykonać leczniczą rekonstrukcję paznokcia.

Dodatkowo możesz także pomalować paznokcie odżywką lub lakierem Opi z najnowszych kolekcji. Masz także do wyboru malowanie paznokci najnowszą metodą Gel Color, dzięki czemu nie musisz czekać aż paznokcie po malowaniu będą suche.

Zapytaj także o cudowne naklejki na paznokcie, które utrzymują się nawet do 3 tygodni.

gehwol